Reklama

Zapraszamy rodziców i uczniów na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się dnia 08.11.2012r. o godz. 17.00 w I LO w Pucku.

 

Koordynator LCNK w Pucku
Jolanta Kamińska
tel. kontaktowy: od pn.-pt.9.00-15.30
510 929 466

LISTA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU ? ZDOLNI Z POMORZA?

Więcej…

www

 

 "Szanowni Państwo,

Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego informuje o rozpoczęciu rekrutacji uzupełniającej na nieodpłatny kurs doskonalący z zakresu pracy z uczniem uzdolnionym realizowany w ramach projektu "Zdolni z Pomorza".
 
W kursie mogą uczestniczyć nauczyciele matematyki, fizyki i informatyki. Aby ubiegać się o udział należy wypełnić i przesłać do Departamentu Edukacji i Sportu formularz aplikacji nauczyciela, który znajduje się na naszym portalu pod adresem: http://zdolnizpomorza.pomorskie.eu/Article/184/ .
 
Kurs doskonalący obejmuje 140 godzin zajęć i składa się z 4 modułów tematycznych - przedmiotowego, metodycznego, psychologiczno-pedagogicznego oraz informatycznego. Zajęcia są prowadzone w wybrane soboty i niedziele oraz podczas ferii zimowych (spotkanie 5-dniowe).  Organizator zapewnia noclegi dla osób zamieszkałych poza miejscem organizacji kursu oraz wyżywienie. Dalsze szczegóły (w tym miejsce prowadzenia kursu) zostaną podane po rozstrzygnięciu przetargu.
 
Rekrutacja będzie prowadzona do 31 października 2012 "

 

Plakat - pobierz