Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Pracownicy

Dyrektor Poradni

Jolanta Kamińska - dyrektor@poradniapuck.pl

Wicedyrektor Poradni

Małgorzata Jurzyk- m.jurzyk@poradniapuck.pl

Powiatowy koordynator ds. doradztwa zawodowego

Justyna Thiel- j.thiel@poradniapuck.pl

 

Pedagodzy

Czerwińska Mirosława

m.czerwinska@poradniapuck.pl

Harbat Alina

a.harbat@poradniapuck.pl

Hayducka Iwona

i.heyducka@poradniapuck.pl

Heyducka Liliana 

l.heyducka@poradniapuck.pl

Mazgaj Joanna

j.mazgaj@poradniapuck.pl

Selke Ludwika

l.selke@poradniapuck.pl

Wszeborowska Joanna

j.wszeborowska@poradniapuck.pl

Psycholodzy

Gąsiorowska Natalia

n.gosiorowska@poradniapuck.pl

Kaczmarek Monika

m.kaczmarek@poradniapuck.pl

Badowska Dominika

d.badowska@poradniapuck.pl

Korzeniewska Emilia

e.korzeniewska@poradniapuck.pl

Kowalczyk Joanna

j.kowalczyk@poradniapuck.pl

Majewski Dariusz

d.majewski@poradniapuck.pl

Zielińska Aleksandra

a.zielinska@poradniapuck.pl

Logopedzi

Borzyszkowska Magda

m.borzyszkowska@poradniapuck.pl

Jarmulewska Aleksandra

a.jarmulewska@poradniapuck.pl

Kowalczyk Ewelina

e.kowalczyk@poradniapuck.pl

Lekarz medycyny

Świta Witold

 

Pracownicy administracyjni

Janik Kamila

finanse@poradniapuck.pl

Markut Edyta

sekretariat@poradniapuck.pl

Szczypiorowska Joanna

j.szczypiorowska@poradniapuck.pl

Wargowska Agnieszka

sekretariat@poradniapuck.pl

 

ppp

KONSULTANCI

DS. POMOCY PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

W PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ W PUCKU

 

 

 

 

Lp.

Miasto Gmina/szkoły/

Imię i nazwisko

Tel/e-mail

1.

Jastarnia, Hel

Joanna Mazgaj-pedagog

Jolanta Kamińska -Dyrektor, pedagog

j.mazgaj@poradniapuck.pl

dyrektor@poradniapuck.pl

2.

Władysławowo

Emilia Korzeniewska-psycholog

Mirosława Czerwińska-pedagog

Joanna Mazgaj-pedagog

Joanna Wszeborowska-pedagog

e.korzeniewska@poradniapuck.pl

m.czerwinska@poradniapuck.pl

j.mazgaj@poradniapuck.pl

j.wszeborowska@poradniapuck.pl

 

3.

Kosakowo

Aleksandra Zielińska-psycholog

Dariusz Majewski-psycholog

Jolanta Kamińska-pedagog

 

a.zielinska@poradniapuck.pl

d.majewski@poradniapuck.pl

dyrektor@poradniapuck.pl

 

4.

Puck

Joanna Kowalczyk-psycholog

Monika Kaczmarek-psycholog

Alina Harbat-pedagog

Ludwika Selke-pedagog

Magdalena Borzyszkowska-logopeda

Aleksandra Jarmulewska-logopeda

j.kowalczyk@poradniapuck.pl

m.kaczmarek@poradniapuck.pl

a.harbat@poradniapuck.pl

l.selke@poradniapuck.pl

m.borzyszkowska@poradniapuck.pl

a.jarmulewska@poradniapuck.pl

5.

Krokowa

Jolanta Kamińska-pedagog

Małgorzata Jurzyk -psycholog

dyrektor@poradniapuck.pl

m.jurzyk@poradniapuck.pl

 

6.

Szkoły i placówki-/Starostwo Powiatowe Puck

Jolanta Kamińska-pedagog

Iwona Heyducka-pedagog

Natalia Gąsiorowska-psycholog

dyrektor@poradniapuck.pl

i.heyducka@poradniapuck.pl

n.gasiorowska@poradniapuck.pl

 

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-10-05 21:27przez:
Opublikowano:2021-10-05 21:08przez:
Podmiot udostępniający: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pucku
Odwiedziny:1240

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo